Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kadra pedagogiczna

        

Dyrektor szkoły

mgr Elżbieta Dawidowicz - nauczyciel dyplomowany

 

 

Społeczny  zastępca Dyrektora szkoły

mgr Marzena Patek  - nauczyciel dyplomowany

 

 

Grono pedagogiczne

mgr Anna Balcerek - wychowawca świetlicy szkolnej, gimnastyka kor. - komp. nauczyciel dyplomowany

mgr Barbara Balcerek - wychowawca przedszkola, nauczyciel dyplomowany

mgr Edyta Błaszczyk - język angielski, nauczyciel mianowany

mgr Joanna Ciebiera - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, nauczyciel dyplomowany 

mgr Agnieszka Kopacka - historia, język polski, nauczyciel dyplomowany

mgr Grażyna Kopacka - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany 

mgr Marzena Patek - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, nauczyciel dyplomowany

 mgr Małgorzata Wilczyńska  - matematyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Grażyna Pyrzanowska - matematyka, zajęcia komputerowe, nauczyciel dyplomowany

mgr Roman Pyrzanowski - wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Anetta Skrobek - religia, nauczyciel mianowany

mgr Tadeusz Stępień - przyroda, zajęcia komputerowe, informatyka, chemia, nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Błaszczyk - nauczyciel przedszkola, nauczyciel mianowany

mgr Wioleta Tatara - oddział przedszkolny, nauczyciel mianowany

mgr Jolanta Wilczyńska - język polski, technika, w.d.ż.w.r., nauczyciel dyplomowany

mgr Elżbieta Więcławska - pedagog szkolny, opiekun biblioteki szkolnej, nauczyciel mianowany

mgr Marta Herman - wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel mianowany

mgr Barbara Marszalik-Rzepecka  - muzyka, chór, zaj. ruchowo-muzyczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Izabela Fijałkowska - język angielski, nauczyciel dyplomowany 

mgr Jolanta Pielużek - oddział przedszkolny, nauczyciel stażysta

mgr Karolina Balcerek-Bąba - biologia, plastyka, nauczyciel stażysta

mgr Lucyna Woźniak  - geografia,  informatyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Baran - język niemiecki, nauczyciel mianowany

mgr Jolanta Dawidowicz  - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel dyplomowany

mgr Sylwia Radziszewska - matematyka, nauczyciel mianowany

mgr Wioletta Jędruszek  - WOS, z.d.w., nauczyciel dyplomowany

 mgr Elżbieta Patek - punkt przedszkolny, nauczyciel stażysta

mgr Ewelina Sobczyk  - oddział przedszkolny, nauczyciel stażysta