Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Finał Wojewódzki w Unihokeju

30 listopada 2011 w Sieradzu odbył się finał wojewódzki w unihokeja szkół podstawowych dziewcząt.

     Wielki sukces odniosła reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich zdobywając złote medale. Jak mówi trener Roman Pyrzanowski: „To jest niesamowite,  dziewczęta wywalczyły tytuł mistrzowski po raz  trzeci z rzędu. W turnieju finałowym nie przegrały żadnego meczu, strzeliły rywalkom 10 goli tracąc 4. I tak kolejno: remis 1:1  z SP Grabów(pow. kutnowski) oraz zwycięstwa  5:2 z SP Góra Św. Małgorzaty(pow.łęczycki), 2:0 z SP 3 Bełchatów i 2:1 z SP 9 Sieradz. Skład zwycięskiej drużyny: Paulina Banaszczyk, Żaneta Cygora - kapitan, Natalia Fijołek – 1gol, Natalia Hochajzer, Aleksandra Kubiak - 1 , Martyna Kulikowska, Katarzyna Księżnik, Daria Rydczak, Patrycja Stępień - 3,  Klaudia  Szor - 2,  Kamila Witkowska - 3, Aneta Zawada.

        Następnego dnia tj.1 grudnia 2011r. również w Sieradzu odbył się finał wojewódzki w unihokeja szkół podstawowych w kategorii chłopców.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich zdobyła mistrzostwo województwa w pięknym stylu wygrywając wszystkie mecze. Chłopcy w grupie wygrali kolejno: 4:1 z SP54 Łódź , 2:1 z SP 4 Bełchatów. W półfinale 4:2 z SP 9 Sieradz . W finale spotkali się ponownie z SP 54 Łódź  wygrywając 5:2. Mistrzowie wystąpili w składzie: Wiktor Balcerek, Adrian Kołtun, Kamil Kozub -3, Krystian Łysoń -3 , Hubert Moneta, Rafał Rybicki - 1, Miłosz Skrobek, Daniel Sobczyk, Dominik Sobczyk, Marcin Sobczyk – 8 -kapitan, Mateusz  Sobczyk, Patryk Wojtala.

Brawo! Brawo! Brawo!!!

Jedziemy na mistrzostwa Polski. Będziemy reprezentować województwo łódzkie w finale krajowym który zostanie rozegrany  wiosną w Elblągu”.

Artykuły

2011-12-12