I Ogólnopolski Turniej Unihokeja o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej

Bardzo udana inauguracja sezonu unihokejowego 2019/2020.

W dniu 21 września 2019 r. w rozegrany został I Ogólnopolski Turniej Unihokeja o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej. Organizatorami były: Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej i Łódzki Okręgowy Związek Unihokeja.
Na pięknym nowoczesnym kompleksie sportowym Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” rywalizowali chłopcy w dwóch kategoriach wiekowych:U14 i U11. Nasza szkoła startowała w kategorii U14 (kl. VIII i młodsi).
Nasi hokeiści odnieśli kolejny znaczący i wyjątkowy sukces zajmując w turnieju II miejsce.
Wygrali kolejno 4mecze, ulegając w finale. Strzelili rywalom 12 goli tracąc 5.
Kacper Kozub uznany został najlepszym obrońcą turnieju.
Chłopcy wystąpili w składzie: Filip Janiec, Patryk Janiec, Kacper Kozub(kapitan), Kacper Księżnik - 4 gole, Oskar Małecki - 2, Adrian Misztela - 4, Mateusz Rybicki - 2, Jakub Sosnowski, Antoni Więcławski, Kamil Więcławski, Adam Wolski, Krzysztof Zdulski, Daniel Żak.
Trener: Roman Pyrzanowski.