Finały wojewódzkie w unihokeju dziewcząt i chłopców

Hokeiści z SP Łęki Szlacheckie znowu najlepsi w województwie !!!

Dziewczęta tym razem z brązowymi medalami!

7 grudnia 2016r. w Sieradzu odbył się finał wojewódzki w unihokeja szkół podstawowych w kategorii dziewcząt.

Kolejny znaczący sukces odniosła reprezentacja hokeistek naszej szkoły zdobywając  tym razem brązowy medal.  Dziewczęta po bardzo zaciętej i emocjonującej walce stanęły na trzecim stopniu podium. Brawo!

Medalistki wystąpiły w składzie:  Karolina Berska (kapitan) - 4 gole, Izabella Kołtun, Karolina Nowak, Oliwia Pabich, Kornelia Początek, Julia Skrobek, Wiktoria Szor, Anna Wachnik, Joanna Więcławska, Kaja Wojtala.

Następnego dnia tj. 8 grudnia 2016 również w Sieradzu odbył się finał wojewódzki w unihokeja szkół podstawowych  chłopców.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły w pięknym stylu obroniła mistrzostwo województwa. W turnieju finałowym chłopcy wygrali wszystkie mecze, strzelili rywalom 16 goli tracąc 2. I tak kolejno: 5:0 z SP Grabów (pow. kutnowski), 3:0 z SP Kodrąb (pow. radomszczański), w półfinale 4:0 z SP19 Łódź i w finale 4:2 z SP 9 Sieradz. Brawo chłopaki !!!

Mistrzowie wystąpili w składzie: Jakub Aleksandrowicz , Bartosz Berski - 10 goli,  Oskar Kręglewski (kapitan) - 1, Kacper  Księżnik - 1, Oskar Małecki - 1, Daniel Pabich - 2, Dustin Sala, Eryk Sztajnert - 1, Marcin Zawada,  Tomasz  Zawada.

Chłopcy zdobyli złote medale po raz czwarty w historii i będą reprezentować województwo łódzkie w finale krajowym, który zostanie rozegrany w maju 2017 roku tradycyjnie w Elblągu.