Spotkanie z Policjantami

W piątek 14 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Gorzkowicach. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w trakcie zbliżających się wakacji. Panowie policjanci wytłumaczyli maluchom do kogo mają zwracać się o pomoc w sytuacjach zagrożenia oraz jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi. Duże zainteresowanie i wiele radości u dzieciaczków wywołało oglądanie radiowozu policyjnego. Przedszkolaki chętnie zasiadały za sterami pojazdu i pozowały do zdjęcia. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

Dziękujemy Panom policjantom mł. asp. Marcinowi Kowalskiemu oraz sierż. sztab. Bartoszowi Kondraciukowi za wspaniałe przeżycia i  poświęcony nam swój cenny czas.

Joanna Błaszczyk