Zabawa choinkowa

W sobotę 2 lutego 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich zakończyli pierwszy semestr zabawą karnawałową.  Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowali ją  uczniowie kl. VIII wraz z wychowawczynią. Dzieci spędziły miłe chwile  tańcząc przy muzyce,  były gry, zabawy i konkursy. Wszystkie dzieci odwiedził też św. Mikołaj, który rozdawał im paczki ze słodkościami. Przygotowany był również kącik, gdzie można było sobie usiąść, kupić coś do picia lub coś słodkiego. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez  Radę Rodziców.