Dzień Babci i Dziadka w kl. "0"

23 stycznia 2019 r. w Oddziale Przedszkolnym gościliśmy Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto. Dzieci pod okiem wychowawcy, Jolanty Pielużek oraz nauczyciela wspomagającego – Eweliny Sobczyk, zaprezentowały wiersze i piosenki. Dzieciom należą się ogromne brawa, ponieważ wiele z nich walczyło z dużą tremą, ale pokonały stres i pięknie recytowały i śpiewały. Zaproszeni goście nagrodzili wnuki zasłużonymi brawami. Dzieci przygotowały w prezencie piękne, własnoręcznie wykonane laurki i serca z masy solnej. Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali ugoszczeni poczęstunkiem.

Podziękowania składamy Rodzicom, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Dziękujemy, że pomagaliście w przygotowaniu uroczystości. Dziękujemy, że wpajacie dzieciom ważne wartości - szacunek do starszych osób, wrażliwość, empatię, chęć niesienia pomocy osobom starszym.

Wspaniała, ciepła, rodzinna atmosfera towarzyszyła nam do końca uroczystości. Mamy nadzieję, że goście miło spędzili czas.

J. Pielużek