Wizyta pani pielęgniarki w Punkcie Przedszkolnym

7 grudnia 2018 r. nasze przedszkole odwiedził specjalny gość – pielęgniarka pani Dorota Wojciechowska. W bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam, na czym polega wykonywana przez nią praca. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się, w jaki sposób możemy zapobiegać infekcjom, jak należy o siebie dbać oraz o tym, by ubierać się odpowiednio do pogody. Przypomniała przedszkolakom, że trzeba zachowywać higienę i prowadzić zdrowy styl życia. Wiele emocji wśród maluchów wzbudziła wizyta w gabinecie pielęgniarki. Tu przedszkolaki mogły zobaczyć i dotknąć przedmioty potrzebne pielęgniarce w codziennej pracy. Demonstracja niektórych z narzędzi wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy za odwiedziny w przedszkolu oraz profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie zajęć.