Klasa I w bibliotece szkolnej

W dniu 25.02.2020r. klasa I uczestniczyła w lekcji bibliotecznej. Kilka osób było już wcześniej w bibliotece, ale dla większości była to pierwsza lekcja wśród tylu książek. Na początku bardzo miło zostaliśmy powitani przez nauczyciela bibliotekarza – Panią Elżbietę Więcławską. Dzieci zapoznały się ze zbiorami przeznaczonymi dla uczniów klas najmłodszych oraz z zasadami wypożyczania książek i korzystania z czytelni. Spotkanie w bibliotece nie mogło odbyć się bez głośnego czytania. Pani Ela przeczytała dzieciom opowiadanie, którego wszyscy słuchali z wielkim zainteresowaniem. Później był czas na zagadki i na wypożyczenie sobie książeczki. Pierwszaki wyszły z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wrócą, aby korzystać z bogatej oferty dla dzieci.
Pani Eli Więcławskiej dziękujemy za mile spędzony czas.

Wychowawca klasy I,
Wioleta Tatara