Walentynki w klasie I

Walentynki, 14 luty to święto zakochanych, ale wszyscy wiemy i pamiętamy, że uczucia należy sobie okazywać każdego dnia, nie tylko od święta, dlatego uczniowie z klasy I postanowili uczcić ten dzień ubierając się na czerwono. Od najmłodszych lat uczymy się wyrażania naszych emocji, okazywania uczuć, otwartości. Pierwsze nasze przyjaźnie, sympatie, wspominamy niejednokrotnie już z czasów kiedy chodziliśmy do przedszkola. Tak też i nasze dzieci przygotowywały się do Walentynek szykując różne, własnoręczne plastyczne niespodzianki dla swoich pierwszych przyjaźni, sympatii. I w tajemnicy wrzucali je do magicznego pudełka, w którym znajdowała się owa walentynkowa poczta. Następnie wspólnie z Panią Wiolą i Panią Eweliną wykonały duże serce z bibuły, przy którym każde dziecko odbiło swoją rączkę. Po zakończonej pracy dzieci otrzymały słodką walentynkę w postaci lizaka serduszka. To był bardzo fajny i miło spędzony dzień.

Wychowawca klasy I,
Wioleta Tatara