Akcja charytatywna z okazji Dnia Pluszowego Misia

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

(Jan Paweł II)

25 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten stał się inspiracją dla wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, by z okazji tego święta wręczyć małym pacjentom szpitali dziecięcych pluszowe maskotki. Punkt  Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich wspólnie ze Szkolnym Klubem Wolontariatu aktywnie włączyli się w tę akcję. Prowadziliśmy zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Dary te przekazane zostaną chorym dzieciom ze szpitali w Łodzi.  Dziękują wszystkim darczyńcom za okazane serce, życzliwość i humanitarną postawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również do nas dołączycie.

Joanna Błaszczyk