"Eko Miłość" - Światowy Dzień Ziemi

Obchody Światowego Dnia Ziemi uczczono w naszej szkole uroczystym apelem przygotowanym pod kierunkiem p. Karoliny Balcerek-Bąba przez następujących uczniów: Julię Skrobek, Karolinę Nowak, Karolinę Berską, Joannę Więcławską,  Oskara Małeckiego oraz Bartosza Berskiego.

Dnia 8 maja br. uczniowie klas I-VIII z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie „EKO MIŁOŚĆ” propagujące ekologiczne zachowania. Dzieci przypomniały, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem i należy o nią dbać. Uczniowie zaprezentowali różne scenki, w których poznali niewłaściwe zachowanie jak i propagowanie postaw i zachowań ekologicznych.

Z wielką nadzieją patrzymy na ekologów, być może uda się odwrócić zło, jakie zafundowała nam cywilizacja. Musimy więc dołączyć do przyjaciół Ziemi i wspólnie z nimi zawalczyć o nasz dom.

Karolina Balcerek-Bąba