"Tajemnice książek"

10 kwietnia 2019 r. w Oddziale Przedszkolnym panie - Jola Pielużek i Ewelina Sobczyk - zorganizowały dla dzieci klasowy konkurs plastyczny, powiązany z tematem zajęć - „Tajemnice książek”. Zadaniem dzieci było wykonanie ilustracji do ulubionej książki, wiersza lub opowiadania. Dzieci mogły wcześniej przemyśleć koncepcję pracy w domu oraz przygotować potrzebne materiały, natomiast całą pracę samodzielnie wykonywały podczas zajęć. Niezależne jury w składzie: Justyna Żak, Barbara Balcerek i Marta Herman wybrało zwycięską pracę, którą wykonała Kinga Kowalska. Wszystkie dzieci otrzymały małe upominki, a zwyciężczyni – główną nagrodę.

Prace są prawdziwie bajkowe, kolorowe, pomysłowe. Wszystkie cudowne i piękne. Brawo za kreatywność!

J. Pielużek.